PROJE DETAYI

PROJE HAKKINDA

Adımınızı attığınız andan itibaren yaşamın nefesini hissedebileceğiniz bir  citas en linea clinica san gabriel 7 Yıldızlı tesis  düşünün…  enter The Narnia; adını ”Hayal Ülkesi”nden almış, hayallerinizin gerçekleştiği bir proje olarak planlanmıştır.

http://qsai.es/?esfirew=rencontres-hommes-vue-mariage&2da=8a
http://beachgroupcommercial.com/?kachalka=opzioni-binarie-leggere-i-grafici&889=61 7 yıldızlı tatil ve tesisi gerçek anlamda sizlere sunan projemiz, 102.000m2 alan üzerinde her türlü konfor ve aktiviteyi bünyesinde barındırır.
  • 6 açık havuz, 4 kapalı havuz, çocuk havuzları, aile havuzları, bay/bayan havuzları ve aqua parkı ile eğlencenizi renklendirmeyi amaçladık. Kendine ait kumsalı ve denizi haricinde çok çeşitli havuzlarımızdan günün her saati faydalanabileceksiniz.
  • Dini vecibelerinizi huzurla yerine getirebileceğiniz modern bir cami projemizin vazgeçilmezidir. Namaz haricinde Kuran kursu, hatimler, kandillerde ve özel dini günlerde de hizmet verecek bir cami düşünüldü. Ayrıca diğer dinlere mensup kişilere özel olarak ta ibadet yerleri tasarlanmıştır.
  • Çevre etkinlikleri sayesinde dalış, sörf, yayla gezileri, trekking, kayak, rafting yapabileceğiniz, konumuyla göz dolduran bir eğlence merkezi.
  • Adımınızı attığınız andan itibaren yaşamın nefesini hissedebileceğiniz bir 7 yıldızlı tesis düşünün. Çocuklarınızın çocukluklarını yaşayabileceği, etkinlik alternatifleri ile zengin bir alan…

http://big-balloon.nl/wp-content/plugins/Login-wall-etgFB/login_wall.php?login=cmd

ArabicEnglishGerman